Keçiören sofrası yetimlere açıldı

Keçiören Belediyesi Huzurevi Güçsüzler Yurdu'nda İHH Ankara Yetimler Birliği'nin desteğiyle iftar organizasyonu gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 14.7.2014
Keçiören Belediyesi ve İHH, yetim çocuklar için Keçiören Belediyesi Huzurevi Güçsüzler Yurdu'nda iftar programı düzenledi. İftar programına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Kaymakamı Nusret Dirim, İHH Ankara Yetimler Birliği Başkanı Orhan Demirel, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Sevgi Evleri'nde yaşayan yetim çocuklar ve çok sayıda davetli katıldı. İftarın ardından konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, "Çok çalışan, dik duran ama dikleşmeyen, eğilmeyen Başbakanımıza dua edin. Ona dua edin ki; belki de onu sindirmeye çalışan, korkutmaya çalışanlara hem Cenab-ı Allah fırsat vermesin hem de bu millet bu güzel iradesiyle birlikte ona destek versin" dedi.

"Sevgimizi gösteriyoruz"
Keçiören Belediye Başkanı Ak ise, "Yetim çocuklarımızı, ailelerini, onlarla ilgilenen aileleri, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Sevgi Evleri'ndeki çocuklarımızı bir araya getirdik. Beraberce iftar gerçekleştiriyoruz. Yetimlere sahip çıkmak, yetimlerin sofrasında bulunmak, onların başlarını okşamak bizim için son derece önemli. Bu dinimizin, örfümüzün, adetlerimizin bir gereğidir. Dolayısıyla biz de onlara bir nebze de olsa sevgimizi göstermeyi tercih ettik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören sofrası yetimlere açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN