Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeker fabrikasından ikinci bir yol geçecek

Giriş Tarihi: 18.7.2014

Melih Gökçek, Etimesgut'taki 'Halk İftarı'nda ilçede yapılan yatırımları anlatarak, "Şeker fabrikasının içinden ikinci bir yol geçireceğiz" dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Etimesgut'taki Şeker Fabrikası'nın içinden ikinci bir yol geçireceklerini söyledi. "Halk İftarı"na katılan Gökçek, Etimesgut'a yapılan yatırımları anlattı. Başkan Gökçek, "Bu dönemde en önemli projemiz, özellikle istasyon Caddesi'ni yeniden ele alarak, Şeker Fabrikası'nın içinden ikinci bir yol geçirmek olacak" dedi.

ASFALT DÖKÜLDÜ

Başkan Melih Gökçek, "Etimesgut'a döktüğümüz asfalt miktarı 487bin ton. Bu ne demek biliyor musunuz? 6 metre genişliğinde 487 kilometre yol demek. Yani 6 metre genişliğinde, buradan İstanbul'a gidecek olan bir yola serilecek kadar asfaltı sadece ve sadece Etimesgut'a döktük. 15 kilometre yol çalışması yaptık. 96 bin metrekare tretuvar çalışması, 56 kilometre de bordür çalışması gerçekleştirdik" dedi.

YENİ YOL MÜJDESİ
"Etimesgut'a yapmış olduğumuz hizmetlerimiz aynı süratle devam edecek. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" diyen Melih Gökçek, şunları söyledi: "Allah nasip ederse bu dönemde en önemli projemiz özellikle İstasyon Caddesi'ni yeniden ele alarak, Şeker Fabrikası'nın içinden ikinci bir yolu geçirmek olacak. O konuda planlama ve çalışmalarımız devam ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeker fabrikasından ikinci bir yol geçecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN