Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yiğiner: Gökçek sözünü tutar

Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in verdiği her sözü yerine getirdiğini söyledi

Giriş Tarihi: 25.7.2014
Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, 3 Ağustos'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkanlık sinyali verdi. Yiğiner, "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek, 2 milyon lira destek sözü verdi. Belediye Meclisi'nden de geçti. Melih beyin sözünde duracağına inanıyorum" dedi. Ankaragücü camiasının ve taraftarlarının rahat olması gerektiğini ifade eden Mehmet Yiğiner, SABAH Ankara'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

SÖZÜNÜ YERİNE GETİRİR
"Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih beyin Ankaragücü'ne maddi destek dışında kaynak bulacağına da inanıyorum. Bu kaynakla önümüz açılır. Çünkü şimdiye kadar Melih bey verdiği her sözü yerine getirdi. Bundan sonra da getireceğine inanıyoruz. Maddi destek olmadan ne kadar proje üretirseniz üretin hayata geçirmeniz mümkün değil. Yenimahalle Belediye Başkanı'nın yardım sözü diğer belediyeleri de harekete geçirmeli.

BÜYÜK DESTEK VAR
Ankaragücü'nün şu anda maddi desteğe ihtiyacı var. Yönetim dışında olan seçkin işadamları Ankaragücü'ne destek vereceklerini belirtti. Hatta yönetimde bile görev alacaklarını ifade ettiler. Bu isimleri şimdi açıklamak istemiyorum. Ankaragücü Ankara'nın spordaki markası olduğu için duyarlı işadamlarımızın destek vereceklerini açıklamaları umut verici..."


GÜÇLÜ BİR YÖNETİM GÖREVE GETİRİLECEK
"Ankaragücü camiasından ve taraftarından göreve devam etmemiz konusunda büyük bir baskı var. Biz görüşmelerimizde maddi desteğin şart olduğunu dile getirdik. Herkes taşın altına eline sokacak. Taraftar görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Yeni sezonda bilet fiyatlarını artıracağız. Taraftarın bu artışa destek vereceğine inanıyoruz. Güçlü bir yönetim ile Ankaragücü'nü başarıya taşıyacağımıza güvenimiz tamdır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yiğiner: Gökçek sözünü tutar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN