Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Binlerce Midyatlı 'Erdoğan' diyecek

21'inci Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, 10 bin kişilik bir aile olarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan'ı destekleyeceklerini açıkladı

Giriş Tarihi: 26.7.2014
21. Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Ankara'da yaşayan Mardinli işadamları başta olmak üzere, Midyatlı kanat önderleri, sivil toplum temsilcileri, eski belediye başkanları, köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı iftar düzenledi. Şahin, barış sürecinin devamı için Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Erdoğan'ı desteklemeye karar verdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimi için sürekli istişare halinde olduklarını belirten Veysi Şahin, "Akil insanlarımızla, kanaat önderlerimizle, muhtarlarımızla önceki dönem belediye başkanlarımızla, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde, barış ve kardeşlik projesinin devamı için, akan kanın ve dökülen gözyaşlarının dinmesi için, çift başlı bir yönetim olmaması için, Cumhurbaşkanı adayı Başbakanımızın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum" dedi.

BATI DÜNYASI ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR
Ortadoğu ülkelerinde yaşanılanlara da değinen Veysi Şahin, "İsrail'in Gazze'de sivilleri hedef alan bombardıman sonrası başlattığı harekata maalesef batı dünyası seyirci kalmakta ve üç maymunları oynamakta. Kadın, çocuk ve yaşlı demeden yüzlerce insanın ölümüne yol açan İsrail, batıdan sert tepkiler almadığı için adeta, şımarık bir çocuk gibi sorumsuz davranmakta ve katliamlara devam etmektedir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binlerce Midyatlı 'Erdoğan' diyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN