Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sancılı seçim

Giriş Tarihi: 2.8.2014

Olağanüstü seçim öncesi oldukça hareketli saatler yaşanan A.Gücü'nde yarın Mehmet Yiğiner ve Bent Ahlat başkan olabilmek için yarışacak Ahlat'ın kulüpten ihraç edildiği, seçime giremeyeceği konuşulurken, Yaşar Önel'in de çekilmesiyle Yiğiner'in tek aday olarak seçime girmesi bekleniyor

Ankaragücü'ndeyarın yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesinde, 3 Ağustos tarihine kadar kulübe destek verilmediği takdirde yeniden aday olmayacağını belirtmesine rağmen "açık kapı bırakan" Mehmet Yiğiner yeniden adaylığını açıkladı.Yiğiner güçlü bir yönetim olarak seçime gireceklerini belirtti.

YAŞAR ÖNEL ÇEKİLDİ

Mehmet Yiğiner'in açıklamalarından sonra sürpriz bir şekilde yönetime aday olan gazeteci Yaşar Önel ise Mehmet Yiğiner'in aday olmaması şartıyla kulübü küllerinden yeniden doğuracaklarını belirterek, eski futbolcuların yer aldığı bir yönetim kurulu ile seçime gireceğini açıklamıştı. Dün Yiğiner'in seçime gireceğinin netleşmesi üzerine açıklama yapan Yaşar Önel, "Ben adaylığımı Yiğiner'in olmadığı bir seçim için koymuştum. Sayın Yiğiner aday olduysa ben o seçime girmem. Ankaragücü'nün geleceği ve başarısı için ona destek vereceğim" diye konuştu.

BENT AHLAT ADAY AMA...

Başkent ekibinde başkanlık için son aday ise eski başkanlardan Bent Ahlat oldu... Önemli bir para ve güçlü bir yönetimle başkanlığa aday olduğunu belirten Ahlat, dün yaptığı basın toplantısıyla adaylığını açıkladı. Ancak Bent Ahlat'ın cezaevine girmesi nedeniyle kulüpten ihraç edildiği iddia edildi. Ahlat ise kendisine bu konuda tebligat yapılmadığını ve kongreye katılacağını ifade etti.

MEHMET YİĞİNER: GÜÇLÜ YARINLAR ANKARAGÜCÜ'NÜN
Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, yarın yapılacak Genel Kurul'da daha güçlü başkan ve yönetim olarak çıkacaklarını belirterek şunları söyledi:

FEDAKARLIK YAPACAĞIZ
Ankaragücü'nü başarıya taşımak için mücadele edeceğiz. Yönetim olarak geçmişte gösterdiğimiz fedakarlığı yine gösterip, büyük Ankaragücü camiasına ve taraftarlarına layık olmaya çalışacağız.Kimse endişe duymasın.

BUYRUN GENEL KURUL'A
Ankaragücü'nde "diriliş" hareketini başlattık. Şimdi ise "Güçlü yarınlar Ankaragücü'nün" sloganıyla yola çıkıyoruz. Bu yolda herkesin bize destek vereceğine inanıyorum.Bizi eleştirenler gelip Genel Kurul'da eleştirsinler..."

ÜNAL TURAKOĞLU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sancılı seçim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN