Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fırtına öncesi sessizlik!

Olağanüstü Genel Kurul'a giden Ankaragücü bugün saat 14.00'te yeni başkanını seçiyor. Seçime, delegeler, görevliler ve medya mensupları dışında hiç kimse alınmayacak

Giriş Tarihi: 3.8.2014
Ankaragücü bugün Olağanüstü Kongre ile yeni başkanını seçiyor. Saat 14.00'te Tandoğan'daki tesislerde yapılacak kongreye, delege, görevliler ve basın mensupları dışında kimse alınmayacak. Daha önce çıkan olaylar üzerine polisin de sıkı güvenlik tedbirleri alıcağı öğrenildi.

'A.GÜCÜ SAHİPSİZ DEĞİL'
Hareketl i saatlerin yaşandığı kulüp binasında toplanan mevcut yönetim, ekonomik açıdan güçlü olmayan, bilgi ve birikimiyle kulübü yönetecek potansiyelde bir adayın çıkmayacağı kanaatine vararak, Mehmet Yiğiner başkanlığında devam etme kararı aldığı öğrenildi. Dün sabah saatlerinde SABAH Ankara'ya konuşan Yiğiner, "Ankaragücü'nün geleceği için devam etme kararı aldık. Ankaragücü sahipsiz değildir. Daha da güçlü bir yönetimle camiaya layık bir Ankaragücü yaratacağız" dedi.

BENT AHLAT SALONA BİLE GİREMEZ!
Ankaragücü Kulübü yetkilileri, tüzük gereği Bent Ahlat'ın başkan adayı olamayacağını ve bugün yapılacak kongreye alınmayacağını açıkladı. Yetkililer, Ahlat'ın bir yıl hapis cezası aldığı için Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini ve bu nedenle alınan kararla kulüpten ihraç edildiğini belirtti. Öte yandan Bent Ahlat, önceki akşam kulübe giderek Başkan Mehmet Yiğiner ile biraraya geldi. Yiğiner'in görüşmede, Ahlat'tan kulübe vereceğini açıkladığı 6.5 milyon TL'lik paranın banka dekontunu istediği, Ahlat'ın ise bunu geri çevirdiği öğrenildi.

BAZI İSİMLERİN HABERİ BİLE YOK
Bu arada önceki gün adaylığını resmen açıklayan Ahlat'ın listesinde yer alan bazı üyelerin durumdan haberi olmadığı ve yarın Genel Kurul'a gelerek isimlerinin listeden çıkarılmasını isteyecekleri öğrenildi. Ahlat'ın Giray Bulak ile anlaştık açılmasına da Bulak tarafından, "Görüştük ama herhangi bir anlaşma yapmadık" şeklinde yanıt geldi.

ÜNAL TURAKOĞLU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fırtına öncesi sessizlik!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN