Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kumbarasındaki harçlığı Başbakan'a gönderdi

AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan için bağış kampanyası düzenledi. Kampanyaya küçük Kayra da harçlığıyla destek verdi

Keçiören Belediyesi ve AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için bağış kampanyası düzenledi. Yüzlerce partilinin bağış yapmak için sıraya girdiği kampanyanın en dikkat çeken ismi 8 yaşındaki Kayra Etkesen oldu. Minik Kayra, parasını çikolata ve şeker almak için harcamayıp biriktirdiğini belirterek, "Torunlarımın geleceğini düşündüm" dedi.

UZUN KUYRUK OLUŞTU
Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Başkent'in dört bir yanında düzenlenen bağış kampanyalarına Keçiören'den de büyük destek geldi. Keçiören Belediyesi ve AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığı'nın destek için düzenlediği kampanyaya ilgi büyük oldu. Banka önünde uzun kuyrukların oluştuğu gözlemlenirken, bağışçılar arasında en dikkat çeken isim 8 yaşındaki Kayra Etkesen oldu.

53 TL BAĞIŞLADI

Başbakan'ı çok sevdiğini dile getiren Kayra, "Biriktirdiğim parayla çikolata ve şeker almadım. Torunlarımın geleceğini düşündüm" diyerek kumbarasından çıkan 53 lira 35 kuruşu Başbakan Erdoğan'a bağışladı. Minik Kayra, ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i de çok sevdiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kumbarasındaki harçlığı Başbakan'a gönderdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN