Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili belediye başkanları 'Milletin Adamı' için kenetlendi

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek ve ilçe belediye başkanları Başbakan Erdoğan'a destek için bir araya geldi

Cumhurbaşkanlığı seçimine çok az bir süre kala bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve çok sayıda AK Partili ilçe belediye başkanı Ankaralılar'a ortak çağrıda bulundu. Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan için destek isteyen başkanlar, Ankaralılar'a "Biz, Başbakanımızı, Cumhurbaşkanı olarak görmeyi çok istiyoruz. Herkes mutlaka oylarını kullanmalı" açıklamasında bulundu.

"TATİLİ BIRAKIN DESTEĞE GELİN"
AK Partili belediye başkanları, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı sonuna kadar desteklediklerini açıkladı. Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde herkesin oy kullanması gerektiğinin altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, tatilde olan Ankaralıları da oy kullanmaları için Başkent'e davet ederek Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan'a destek istedi.

'CUMHURBAŞKANI GÖRMEK İSTİYORUZ'
Başkan Gökçek, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Herkesi sandık başına bekliyoruz. Sayın Başbakanımız ilk turda yüzde 50'nin üzerinde oy alarak Cumhurbaşkanımız olacaktır. Türkiye'nin ekonomisini bu hale getirdiği için, milli ve manevi değerlerimize sahip çıktığı için, uluslararası platformda Türkiye'yi artık hatırı sayılır bir ülke haline getirdiği için, 'Milletin Adamı' olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz. Arkadaşlarımız ile birlikte elimizden gelen gayreti sarf edeceğimize söz veriyoruz" dedi. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı da üç gün sonra Başbakan Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı olarak Çankaya'ya uğurlamayı istediklerini belirtti. AK Parti'nin bir millet hareketi olduğunu, gücünü milletten aldığını ifade eden Yamalı, 12 seneden beri bütün girdiği seçimleri kazandığını, bu destekten dolayı büyük hizmetler yaptığını söyledi. Partinin küresel ölçekli bir hareket olduğunu da belirten Yamalı, bu hizmetlerin Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle daha ileri bir seviyeye taşınacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili belediye başkanları 'Milletin Adamı' için kenetlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN