Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akçay eylüle kadar tatil keyfi yaşatacak

Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı öğrencilerle yaşlı ve engelliler için yaz hediyesi olan Akçay Kampı, eylüle kadar misafirlerini ağırlayacak

Giriş Tarihi: 9.8.2014
Büyükşehir Belediyesi, Akçay Tatil Kampı'nda başarılı öğrencileri, yaşlıları ve engellileri ağırlamaya devam ediyor. Kampın bu kez konukları ise Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi üyesi, yüzündeki çizgilere inat ruhunu genç tutan yaklaşık 300 kişilik grup oldu. Kamp, Ankara'dan otobüslerle yola çıkan 60 yaş üstü yaşlı vatandaşların ilk dakikalardan itibaren kurduğu dostluklarla renklendi.

MUHTEŞEM BİR TATİL

Haziran ayından bu yana Akçay'da, Büyükşehir Belediyesi'nin 5 yıldızlı otel konforundaki sosyal tesislerinde 300'er kişilik gruplar halinde birer hafta ücretsiz olarak ağırlanan misafirler; etkinlikler, geziler, turnuvalar ve çeşit çeşit eğlenceyle dolu muhteşem bir tatil keyfi yaşıyor. Okullarında takdir ve teşekkür alarak büyük bir başarıya imza atan öğrencilerle, Büyükşehir Belediyesi Yaşlılar Hizmet Merkezi ve Engelliler Hizmet Merkezi üyelerini, yol, yemek, konaklama, gezi ve eğlencelerle dolu "Her şey dahil ücretsiz olarak Akçay'da ağırlayan Büyükşehir Belediyesi'nin tesisleri, her hafta ağırladığı ayrı bir grup ile şenleniyor.

HERGÜN FARKLI ETKİNLİK YAPILIYOR
Okuların kapanmasının ardından 21 Haziran'dan itibaren her hafta öğrenciler, yaşlılar ve engellilerden oluşan konukların ağırlandığı kamp, geçtiğimiz hafta yine etkinliklerle dolu günlere sahne oldu.Ankara'dan otobüslerle yola çıkan 60 yaş üstü yaşlı vatandaşların ilk dakikalardan itibaren kurdukları dostluklarla renklenmeye başlayan, 5 yıldızlı otel konforundaki Büyükşehir Belediyesi'nin Akçay'da denize sıfır sosyal tesislerine ulaşılmasıyla da tam bir şölene dönüşen tatil keyfi, bir hafta boyunca devam etti. Akçay'da tatil keyfi, 6 Eylül'e kadar devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akçay eylüle kadar tatil keyfi yaşatacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN