Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahallede Şenlik Var panayırı eğlendiriyor

Giriş Tarihi: 14.8.2014

"Mahallede Şenlik Var" panayırları Başkent'i iki ayrı koldan ilçe ilçe dolaşıyor. Özellikle çocuklara unutulmaz eğlenceler yaşatılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi haline gelen "Mahallede Şenlik Var" panayırları, ilçeleri dolaşarak çocukları ve yetişkinleri eğlendiriyor. Yaz tatiliyle birlikte çocuklara karne hediyesi niteliğinde hazırlanan panayır eğlenceleri, 9 ayrı noktada Başkentlilerle buluşuyor.

YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
Şişme oyuncaklardan lunaparklara, mini konserlerden tiyatro-kukla gösterilerine ve çekilişlerde verdiği hediyelerle yüz binlerce Başkentli'ye gönüllerince eğlenebileceği bir tatil sunan "Mahallede Şenlik Var" panayırları, kurulduğu her ilçede vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Panayırların birinci grubu, 16 Ağustos Cumartesi gününe kadar Yenimahalle'de, 18 Ağustos'tan 21 Ağustos Perşembe gününe kadar Pursaklar'da, 23 Ağustos'tan 26 Ağustos Salı gününe kadar Keçiören'de, 28 Ağustos'tan 31 Ağustos Pazar gününe kadar Çankaya'da, 2 Eylül'den 5 Eylül Cuma gününe kadar Mamak'ta, daha sonra 7 Eylül'den 10 Eylül Çarşamba gününe kadar Pursaklar'da kurulacak.

14 EYLÜL'DE SONA ERECEK
İkinci grup panayırlar 16 Ağustos'tan 19 Ağustos'a kadar Yenimahalle'de, 21 Ağustos'tan 24 Ağustos Pazar'a kadar Etimesgut'ta, 26 Ağustos'tan 29 Ağustos Cuma'ya kadar Çankaya'da, 31 Ağustostan 3 Eylül Çarşamba gününe kadar Keçiören'de, 5Eylül'den 8 Eylül Pazartesi gününe kadar Yenimahalle'de ve 10 Eylül'den 14 Eylül Pazar gününe kadar Çubuk'ta olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahallede Şenlik Var panayırı eğlendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN