İlk maç ünlülerle

ATO'nun 3'üncüsünü düzenleyeceği Ankara Alışveriş Festivali kapsamında 38 basın kuruluşunun katılımıyla yapılacak basın turnuvasının ilk maçında ünlüler sahaya çıkacak

Giriş Tarihi: 19.8.2014
Ankara Ticaret Odası'nca (ATO) 3'üncüsü gerçekleştirilecek Ankara Alışveriş Festivali kapsamındaki basın turnuvasının kura çekimleri ATO Congresium'da yapıldı. Turnuvanın ilk maçı, Tanju Çolak, Yılmaz Vural gibi ünlü isimler ile basın kuruluşlarının Ankara temsilcileri arasında yapılacak futbol maçı ile başlayacak.

KURA ÇEKİMİ YAPILDI
Kura çekimi ATO Başkanı Salih Bezci
, oda üyeleri ve basın mensuplarının katıldığı törenle yapıldı. Kurada Sabah Gazetesi ile Kanaltürk, ATV ile Radikal eşleşti. Eleme usulü gerçekleştirilecek turnuvaya Ankara'da bulunan 38 basın kuruluşu katılacak. Turnuvayı, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren basın mensuplarının stres atabilmeleri için düzenlediklerini belirten Salih Bezci, "Turnuva 21 Temmuz'da Tanju Çolak, Yılmaz Vural gibi ünlü isimlerden oluşan kadro ile basın kuruluşlarının Ankara temsilcilerinden oluşan kadro arasında oynanacak maç ile başlayacak. Bu turnuva ile festival boyunca yoğun bir şekilde çalışan basın mensupları stres atmış olacak" dedi.

Ankaralılar sahip çıksın
Salih Bezci, Ankara Alışveriş Festivali'nin bu yıl 3'üncüsünün düzenlediğini, geçtiğimiz dönemde yapılması planlanan festivalin Soma'da yaşananlardan dolayı bu tarihe alındığını belirterek, "Bu festival Ankara esnafı için yapılıyor. Ankaralılar bu festivale sahip çıkmalı. Ankara Alışveriş Festivali yalnızca kent festivali değil. Uluslararası bir festival olacak. Herkesin festivale sahip çıkmasını bekliyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk maç ünlülerle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN