Bu rezilliğe bir an önce 'dur' denilmeli

Cinsel içerikli kartvizitler vatandaşı canından bezdirdi. Başkentliler ise, "Yıllardır devam eden bu rezilliği artık durdurun" diye tepki gösterdi

Giriş Tarihi: 26.8.2014
Başkent'te kaldırım ve üst geçitlere atılan cinsel içerikli kartvizitler Ankaralılar'ı canından bezdirdi. Ankara'nın en işlek noktalarına dershane ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu bölgelere üzerinde telefon numaralı cinsel içerikli çıplak kadın resimleri bulunan kartvizitlerin atılmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Ailemizle rahatça gezebileceğimiz temiz sokaklar görmek istiyoruz" dedi.

"REZİLLİĞE DUR DİYEN YOK"
Ulus'tan Kızılay'a kadar Ankara'nın hemen hemen bütün caddelerini süsleyen fuhuş kartlarına yetkililerin uzun yıllardır bir çözüm bulamadığını söyleyen vatandaşlar duruma isyan etti. Kartların gece gündüz demeden sokaklara atıldığını söyleyen Murat Öner, "Kimi zaman bir taksici gelip kartları atıyor kimi zaman elinde poşetiyle caddeleri gezen birisi kartları etrafa saça saça gidiyor. Burası Türkiye'nin Başkent'i, bu görüntüler Ankara'ya yakışmıyor. Bu rezilliğe bir dur diyen yok. Ailemizle, sokaklarda gezemez olduk" dedi.

YENİ YÖNTEM MASAJ KARTI
Son dönemde taktik değiştirerek masaj kartlarına dönüşen fuhuş içerikli kartvizitler Ankara'nın başına bela oldu. Çıplak kadın resimlerinin yanına "Masaj 50 TL" yazılarak çoğaltılan kartvizitleri üzerinde yazan cep telefonu numaraları ile müşterileriyle iletişim kuran kişiler, farklı numaralar denemeye başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu rezilliğe bir an önce 'dur' denilmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN