Paraşüt halka indi

Giriş Tarihi: 28.8.2014

Gökçen Havacılık dünyada ilk kez Taşınabilir Paraşüt Kulesi'ni üretti. Action Fly ismi verilen paraşüt kulesi, her insanın içinde olan uçma isteğini, daha erişilebilir şekilde sağlamaya imkan veriyor

Gökçen Havacılık, "Action Fly" ismi ile dünyanın taşınabilir ilk paraşüt kulesini üretti. Action Fly'ın taşınabilir özelliği, atlayış kulesinin bir TIR vasıtasıyla çekiliyor olmasıyla sağlanıyor. Action Fly, uçak veya helikopter gibi hava araçlarına gerek duyulmadan 40 metre yükseklikten paraşütle atlama heyecanı herkese yaşatıyor.

BULUŞMA 30 AĞUSTOS'TA

Action Fly hakkında bilgi veren Gökçen Havacılık Genel Müdürü Volkan Yılmazer, "Bu proje tüm insanların içinde olan uçma duygusunu elle tutulabilir, erişilebilir kılmak için ortaya attığımız bir proje. Biliyorsunuz herkesin içerisinde uçma duygusu var, hepimiz Süpermen gibi uçmayı severiz, rüyalarımızda görürüz, ama şu anda bunu gerçekleştirmek için şehirden çok uzaklara gitmenize gerek yok. Şimdi artık Ankara'da herkesin ulaşabileceği şekilde daha sonra takiben diğer şehirlerde de devam ettireceğiz" dedi. Action Fly taşınabilir paraşüt külesi, 30 Ağustos tarihinde Armada AVM'de vatandaşlar ile buluşacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paraşüt halka indi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN