Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan için buruk sevinç yaşıyorlar

Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesine sevinen Subayevleri Mahallesi'ndeki komşuları, mahalleden taşınmasına ise çok üzülüyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı seçilmesiyle gururlanan Subayevleri Mahallesi'ndeki komşuları evinden taşınmasına ise üzülüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın en sıkıntılı günlerde bile kendilerine selam vermeden geçmediğini belirten Subayevleri Mahallesi taksicileri, "Her zaman halimizi hatırımızı sorardı" diye konuştu.

"BANA SİGARAYI BIRAKTIRDI"
Başbakan'ın bir gün Edirne'ye mitinge giderken taksi durağını ziyaret ettiğini ifade eden 70 yaşındaki 50 yıllık taksi şoförü Sedat Türkoğlu, "Başbakan, Edirne mitingine gidiyordu. Yolda konvoyu durdurarak taksi durağına geldi. İçeriye girdi durağın sıcak olduğunu söyledi. Paramız olmadığı için klima alamadığımızı söyledik. Kendisi de bana 'Buraya klima taktırırım ancak sigarayı bırakırsan' dedi. Benim sigara paketimi aldı ve adımı yazdı. Ben de o günden beri sigarayı bıraktım. Hatta kontrol amaçlı arada sırada sordurur" şeklinde konuştu.

"YAKIŞA CAĞINA İNANIYORUZ"
Kavacık Subayevleri Mahalle Muhtarı Remziye Erdoğan ise Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olmasına sevindiklerini anlatarak, "12 yıldır mahallemizde ikamet ediyor ve bizimle komşuluk yapıyor. Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması bizi onurlandırdı. Mahallemizden taşınacak olması ise bizi üzdü" diye konuştu. Muhtar Erdoğan, Başbakan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Çankaya Köşkü'nde vereceği resepsiyona eşiyle birlikte kendisini de davet ettiğini söyledi. Subayevleri Mahallesi sakinleri, "Mahallemizde uzun süre ikamet etmiş biri olan Başbakanımıza her makam yakışır. Onun Cumhurbaşkanlığına da çok yakışacağına inanıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan için buruk sevinç yaşıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN