Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrencilere güler yüzlü karşılam

AŞTİ'de kurulacak Bilgilendirme Masası'yla, kayıt için Ankara'ya gelen öğrencilere rehberlik hizmeti verilecek

Giriş Tarihi: 29.8.2014
Büyükşehir Belediyesi, üniversitelere kayıt yaptırmak için şehir dışından Ankara'ya gelen öğrencilere, AŞTİ'de kuracağı "Öğrenci Bilgilendirme Masası"yla yardımcı olacak. Başkent'te öğrenci olmanın ayrıcalığını henüz üniversiteye kayıt aşamasındayken yaşamaya başlayan gençlere belediye, sabahları sıcak çorba ikramı veriyor. Aynı zamanda çamaşırhanelerle yıl boyunca ücretsiz hizmet sunuyor.

KAHVALTI İKRAMI

Her yıl olduğu gibi bu yıl da AŞTİ'de 1-5 Eylül tarihleri arasında kurulacak stant ile öğrenciler, sabahın ilk ışıkları birlikte saat 06.00'dan itibaren sıcak bir ilgiyle karşılanacak. Büyükşehir Belediyesi, AŞTİ'deki merkezde öğrencilere önce çay, simit, poğaça ve Halk Ekmek Fabrikası'nın özel imalatı Şampiyon Ekmek'ten oluşan bir kahvaltı ikramı yaparak, "Başkent'te Hoş Geldiniz" diyecek.

ÜCRETSİZ ULAŞIM
Tamamen ücretsiz olacak ulaşım hizmetleri ise 4 ayrı güzergahta gerçekleştirilecek. Eskişehir, İstanbul, Konya yolu ve şehir merkezine ulaşımı sağlayacak otobüsler kayıt yaptıracak öğrencilere hizmet verecek. Günde ortalama 750-1000 öğrenciye hizmet vermesi planlanan Bilgilendirme Masası, 1-5 Eylül tarihleri arasında 06.00 - 19.00 saatlerinde açık kalacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilere güler yüzlü karşılam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN