Alışveriş Festivali'nde "Kaybolan Meslekler"

Konser, atölye, yarışma gibi çeşitli etkinliklerle süren Alışveriş Festivali kapsamında kaybolan meslekler ile ilgili sergi açıldı

Giriş Tarihi: 4.9.2014
Ankara Alışveriş Festivali şehrin farklı noktalarındaki etkinlik ve indirimli satışlarla devam ediyor. Kaybolan mesleklerle ilgili fotoğrafların yer aldığı "Kaybolan" isimli gezici sergi ilgi çeken etkinler arasında yer alıyor. Sergide, fotoğraf sanatçıları Bekir Tuğcu, Cemal Daş, Esat Ülkü, Fahrettin Şenkaynağı, Hüseyin Türk, İsmail Ertin, M. Turhan Keskin, Metin Karadağ, Uğuk Akgün, Zeki Yavuzak'ın fotoğrafları yer alıyor.

SERGİ GELİRİ SERÇEV'E

14 Eylül'e kadar devam edecek sergideki fotoğrafların satışından elde edilecek gelir Serebral Palsili Çocuklar Derneği'ne bağışlanacak. Sanatsal bir çalışmayı sosyal bir sorumlulukla birleştiren sergi, "Şimdi destek olmanın tam zamanı" sloganını kullanıyor. Gezici sergi 9 Eylül'e kadar Cepa'da, 10-14 Eylül günleri arasında da Natavega AVM'de gezilebilecek. "Kaybolan" sergisine 8 Eylül saat 16.00'da ünlü sanatçı Altan Erkekli katılacak. Festivalde ayrıca Ritim Atölyesi de bulunuyor. Halka açık alanlarda perküsyon ustaları tarafından vurmalı çalgılarla ritim çalışması yapılıyor. Vatandaşların da katılarak ritim çalışması denediği gösterilerde, başarı gösterenlere darbuka hediye ediliyor.

AYSUN KABA İLE MODA
Ünlü Stil Danışmanı Aysun Kaba ise Stil Otobüsü'yle Ankaralı kadınlara moda ve güzellik anlatmaya devam ediyor. Kaba öte yandan Ankara Alışveriş Festivali kapsamında "En Şık Vitrin" yarışması düzenliyor. İsteyen mağazalar aysunkaba@gmail. com adresine, iş yeri telefon ve adresinin yer aldığı bir mail atarak yarışmaya katılabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alışveriş Festivali'nde "Kaybolan Meslekler"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN