Diplomatlar kortta

Giriş Tarihi: 6.9.2014

Ankara Tenis Kulübü, Geleneksel Türkiye Elçiliklerarası Tenis Turnuvası'na ev sahipliği yapacak. Turnuvada diplomatlar korta çıkacak

Çınar&Çınar Hukuk Bürosu, Geleneksel Türkiye Elçiliklerarası Tenis Turnuvası gerçekleştirecek. 2010'dan bu yana Ankara Tenis Kulübü kortlarında düzenlenen turnuvada diplomatlar hünerlerini sergileyecek. MTL Organizasyon'un düzenlediği etkinlik, 13-14 Eylül ve 20-21 Eylül'de yapılacak.

RESEPSİYON VERİLDİ
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in
de katılacağı turnuva öncesinde Ankara'da bulunan diplomatik misyon mensupları, Çınar&Çınar Hukuk Bürosu kurucu ortağı M. Hakan Çınar ile turnuvanın ev sahipliğini üstlenen Norveç Büyükelçisi Janis Bjorn Kanavin'in davetlisi olarak resepsiyonda bir araya geldi. Etkinliğe 100 kişi katıldı. Davete İngiliz Büyükelçisi Richard Peter Moore, Büyükelçi Şakir Torunlar, emekli büyükelçi Attila Uzer, Demokratik Kongo Büyükelçisi Marcel Mulumba Tshidimba, Benin Büyükelçisi Moise Tchando Kerekou, Hindistan Büyükelçisi Rahul Kulshreshth ve Lübnan Büyükelçisi Mansour Abdallah katıldı.

MÜZE GEZİLDİ

Resepsiyonun ilerleyen saatlerinde konuklara turnuva baş hakemi tarafından bilgi verildi. Hakan Çınar ve Norveç Büyükelçisi Janis Bjorn Kanavin konuşma yaptı. Aynı zamanda bir hukuk müzesi olan Çınar&Çınar'da misafirler gezerek, objeler hakkında bilgi verildi. 17. yüzyıldan günümüze kadar pek çok objenin bulunduğu hukuk müzesi ise katılımcıların büyük ilgisini gördü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diplomatlar kortta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN