Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yenİ sezonu törenle açtı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, 19 Mayıs Stadı'nda düzenlediği törenle yeni sezon açılışını gerçekleştirdi. Törende, terfi eden hakem ve gözlemcilere de başarı belgesi verildi

Giriş Tarihi: 7.9.2014
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) Ankara Şubesi, yeni sezonu törenle açtı. 19 Mayıs Stadı'nda düzenlenen törene, TFFHGD Genel Başkanı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı Celal Mutlu, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Seyfi Gözaydın, Ankaragücü ve Osmanlıspor kulüpleri temsilcileri ile çok sayıda futbol hakemi de katıldı.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR
Sezon açılış konuşmasını yapan TFFHGD Genel Başkanı Arıcı, 2014-2015 yeni sezonunun tüm hakem, teknik direktör ve futbolculara hayırlı bir sezon diledi. Arıcı, hakemlik mesleğinin saygınlığını spor camiasında daha iyi yerlere getirmek için mücadele ettiklerini kaydederek, spor programlarında hakemlere yapıcı ve yönlendirici eleştirilerde bulunan eski hakemlere teşekkür etti.

"HAKEMLER FAZLA ELEŞTİRİLMEMELİ"
Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ise hakemlerin yaptıkları hatalardan dolayı fazla eleştirilmeden eksiklerinin giderilmesi gerektiğini savundu. Törende hakemliği bırakan spor adamlarına 'verdikleri hizmetlerden' ötürü plaket takdim edildi. Terfi eden hakem ve gözlemcilere de başarı belgesi verildi. Pasta kesilen tören havai fişek gösterisiyle sona erdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenİ sezonu törenle açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN