Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankaralı girişimciler Amerika yolcusu

GGYD, ABD'ye iş gezisi düzenliyor. Ekim sonunda gerçekleşecek ziyarette genç girişimcileri, yoğun bir program bekliyor

Giriş Tarihi: 12.9.2014
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin (GGYD) Türk Amerikan Ticaret Derneği işbirliği ile organize ettiği iş gezisine başvurular sürüyor. GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu, 25 Ekim-1 Kasım günleri arasında New York'a gerçekleşecek gezinin KOSGEB destekli olacağını, kontenjanların sınırlı olduğunu ifade etti.

SON GÜN 15 EYLÜL
Geziye katılmak isteyen üyelerin 15 Eylül'e kadar başvuru yapabileceklerini söyleyen Allıoğlu, "Ticari gezimizin, verimli geçmesini umuyoruz. Amerika ziyaretimiz kapsamında; Türk Ticaret Ataşeliği'nde ve Amerika Ticaret Bakanlığı'nda görüşmelerde bulunacağız. Program kapsamında Türk Amerikan Ticaret Derneği tarafından seminer düzenlenecek" dedi.

BİLGİ VERİLECEK
Amerika'da yatırım yapmak isteyen firmalara yönelik düzenlenecek seminerde, Amerika'da şirket kurma, ithalat ve ihracat faaliyetleri hakkında bilgi verileceğini kaydeden Allıoğlu, "Yine ABD'nin yabancı yatırımcılara sunduğu hibeler, teşvikler ve destekler hakkında da üyelerimiz bilgilendirilecek. Brokerlarla tanışma fırsatı bulacağımız bu seminerin ardından TACCI'nin GGYD üyeleri onuruna düzenleyeceği resepsiyona katılacağız" diye konuştu. GGYD üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı ise Türk Konsolosluğu'nun düzenlediği etkinlikle kutlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankaralı girişimciler Amerika yolcusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN