Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara'nın 'en iyileri'ne ödül

Ekonomize Dergisi'nin "Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödül" töreni Rixos Otel'de yapıldı. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Altınışık da ödüle layık görüldü

Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Zirvesi Ödülleri Rixos Otel'de sahiplerini buldu. Ekonomize Dergisi'nin organizasyonuyla gerçekleştirilen törende Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı", SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ise "Yılın Başarılı Gazetecisi" ödülüne layık görüldü. Altınışık adına ödülü Aykut Gören aldı.

EKONOMİ SIÇRAMA YAPTI
Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren gecede konuşan Kalkınma Bakanı Yardımcısı Mehmet Ceylan, "Kim ne derse desin Türkiye son 12 yılda ekonomik bir sıçrama yaptı. Türkiye 2023 gibi büyük hedefleri olan bir ülke. Gelecek 10 yıl içinde başarı devam edecek" dedi. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın "Kalkınma Onur Ödülü", Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin "Ekonomi Onur Ödülü" aldığı gecede Ankara Valisi Alaaddin Yüksel "Yılın Valisi", Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı" ödülüne layık görüldü. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık "Yılın Başarılı Gazetecisi Ödülü"nün sahibi oldu. Altınışık adına ödülü Sabah Ankara Muhabiri Aykut Gören, Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve Ekonomize Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Gürbüz'ün elinden aldı.

'TÜRKİYE'NİN İYİLİK ÖDÜLÜ' KIZILAY'IN OLDU
Törende Kızılay Mineralli Su İşletmeleri, "Türkiye'nin İyilik Ödülü"ne değer görüldü. Kızılay Mineralli Su İşletmeleri adına Pazarlama ve Satış Müdürü Abdulkadir Atabek, Mehmet Ceylan ve Ekonomize Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Gürbüz'ün elinden ödülü aldı. Davetliler, Kızılay'ı alkışlarıyla destekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'nın 'en iyileri'ne ödül
* Birden fazla kişiye g��ndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN