Paralel Gazi'de e-posta kavgası

Gazi Üniversitesi'nde kendilerini "Yeni Türkiye aşığı öğretim üyeleri" olarak isimlendiren akademisyenler, Paralel Yapı'nın Rektörü Süleyman Büyükberber'e e-postalar yoluyla savaş açtı

Giriş Tarihi: 26.9.2014
Gazi Üniversitesi'nin "Yeni Türkiye aşığı" öğretim üyeleri, Paralel Yapı'nın Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'e hitaben yazdıkları e-postaları üniversitedeki tüm akademisyenlere ulaştırdı. Yeni Türkiye aşığı öğretim üyeleri imzasını taşıyan e-postalarda Büyükberber'e "Paralel Genel Müdür" diye hitap edilirken, üniversiteyi Gestapo kampına çevirdiği iddia edilen Rektör Büyükberber'in yakın zamanda görevden alınacağı imasında bulunuldu.

"GESTAPO KAMPINA ÇEVİRDİ"
Gazi Üniversitesi'nde görev yapan tüm akademisyenlere gönderilen e-postalarda, "Cumhurbaşkanlığı tarafından atanan Gazi Üniversitesi Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'in atandığı günden bu yana yaptığı tek şey var o da yakıp, yıkıp, tahrip etmek. Rektör olamadığının farkındalığı ile Genel Müdür gibi davranmak suretiyle kendisini ispat amacı ile Gazi Üniversitesi'ni adeta Gestapo kampına çeviren Genel Müdür Büyükberber'in kavga etmediği, dalaşmadığı hiçbir kurum ve kişi yok gibi" ifadelerine yer verildi.

"PARALEL GENEL MÜDÜR GİDİCİ"
Gazi Üniversitesi tarihinin hiçbir döneminde bu kadar kaos yaşanmadığını ifade eden Yeni Türkiye Aşığı öğretim üyeleri, "Paralel Genel Müdür gidicidir. Bir an önce Gazi Kız Yurdu Binası'nı yıktırıp orayı paralel bir müteahhide ihaleye vermesi gerekmekte. Acelesi bundan" dedi.

SİNKAFLI SÖZLER!
Rektör Büyükberber'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında sinkaflı sözler söylediğini ve bunların kayıt altına alındığını da iddia eden öğretim üyeleri attıkları e-postalarda, "Paralel Genel Müdür hükümetin devrileceğine o kadar inandırılmış ki biraz patavatsızlığından ve aşırı özgüveninden bu durumu çok yerde ifade etmiş ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a dahi sinkaflı sözler söylediği kayıt altına alınmıştır. Tüm pislikler ortaya çıkacak. Adli makamlara sirayet eden pisliklerin bizim tarafımızdan ifşasını şimdi uygun bulmuyoruz. Gerekiyorsa belgeleriyle birlikte tüm pislikleri yayınlamaya hazırız" diye açıklama yapıldı.

KARŞI CEVAP GELDİ
"Yeni Türkiye Aşığı" öğretim üyeleri adı altında atılan e-postaların hemen ardından "Hiç Kimsenin Aşığı Olmayan" öğretim üyeleri isimli bir grup da Rektör Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'i aklamaya çalıştı.

'TALİMATLAR İMAMDAN'
Rektör Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'in paralel yapının talimatlarını Yenimahalle'deki bir imam aracılığı ile aldığını öne süren Yeni Türkiye aşığı öğretim üyeleri, "Paralel Genel Müdür Süleyman Büyükberber talimatları Yenimahalle'deki imamından almakta" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel Gazi'de e-posta kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN