Gökçek'in bombası yakında

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, CHP'li Aylin Nazlıaka ve suyla ilgili yeni bir bomba patlatacağını söyledi

Giriş Tarihi: 27.9.2014
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısında CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya ilişkin yeni bir belge açıklayacağını söyledi. Nazlıaka'nın CHP Ankara İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında gösterdiği belgeye ilişkin konuşan Gökçek, "Aylin, her çıkışıyla kendini mahcup duruma düşürüyor. Gösterdiği belge de tam bir rezalet belge. Yıllardır kaçak su kullandıklarını, suyun çok mikroplu olduğunu yazıyorlar" dedi.

"KENDİNİ MAHCUP EDİYOR"
Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen 8. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı'na katılan ve burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Gökçek, CHP Milletvekili Nazlıaka'nın ASKİ tarafından kesilen cezaya itiraz edeceğinin hatırlatılması üzerine, "Önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Bu artık birbirini takip eden bir dizi haline geldi. Aylin her çıkışıyla kendi kendini iyice mahcup duruma düşürüyor. Dün düzenlediği basın toplantısında gösterdiği belge de tam bir rezalet belge. Size göstermediler değil mi? Keşke o belgeyi görseniz. Size o belgeyi de düzenleyeceğim basın toplantısında dağıtacağım" diye konuştu.

'KAÇAK KULLANDIĞINI KENDİSİ İTİRAF EDİYOR'
Nazlıaka'nın gösterdiği belgenin içerisinde özellikle yıllardır kaçak su kullandıklarını açıkça itiraf ettiklerini ve bu suyun çok mikroplu olduğunun yazılı olduğunu söyleyen Gökçek, "Düzenleyeceğim basın toplantısında inşallah o belgeleri sizlere vereceğim. Arkasından da Aylin Nazlıaka hakkında ve suyla ilgili yeni bir bomba patlatacağız. Bekleyin" dedi. "Her söylediği söz, her gösterdiği belge kendisini rezil ediyor. Bu iki kere iki dört diyen Gökçek, "Buradan bir sefer daha çağrıda bulunuyorum. Aylin, hadi cesaretin varsa istediğin televizyonda seninle bir program yapalım" şeklinde konuştu. Bir gazetecinin Nazlıaka'nın kuyu suyunu başka bir laboratuarda test ettirdiği ve temiz çıktığını açıkladığını hatırlatması üzerine Melih Gökçek, "Neredeymiş o rapor? O raporu bir görelim" cevabını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'in bombası yakında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN