Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul cemiyetinden Ankara'ya yatırım

İstanbul cemiyetinin ünlü isimlerinden Şirin Yalçın ve Rosella Karabacak, Başkent'te davet verdi

Hanımağa Nadire İçkale'nin ev sahipliğinde İçkale Otel'de düzenlenen tanıtım yemeğine cemiyet hayatının ünlü simaları büyük ilgi gösterdi. İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Şirin Yalçın ve Rosella Karabacak'ın lansmanına katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırırken özel tasarım ürünlerden de almayı ihmal etmedi.

SEÇKİN KONUKLAR KATILDI
Başkent son günlerin en renkli davetine ev sahipliği yaptı. İstanbul cemiyetinin ünlü ismi Şirin Yalçın ve Rosella Karabacak'ın ortak olarak iş hayatına geçiş yaptıkları Sırmaison markasının Ankara lansmanı düzenlenen davetle gerçekleşti. Nadire İçkale'nin ev sahipliğinde İçkale Otel'de düzenlenen tanıtım yemeğine çok sayıda seçkin konuk katıldı.

'GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM'
Özel tasarım çeyiz, evlilik, hediyelik ve ev dekorasyon ürünlerinin kurulduğu stant konuklar tarafından özenle incelendi. Lansmanın ev sahibi Nadire İçkale yemeğin ardından yaptığı konuşmada "İki güzel kızımız Şirin ve Rosella iş hayatına geçti. Markalarını büyüttüler. Eskiden bu tarz özel eşyaları yurtdışından alıp getirirdik. Şimdi ise Ankara'ya bir Sırmaison açılmasını en gönülden destekleyenlerdenim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul cemiyetinden Ankara'ya yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN