Polis bayram teyakkuzunda

polisi 361 ekiple bayram boyunca asayiş ve devriye görevi yapacak. Ekipler, özellikle 10 numara yağ denetimlerini artıracak

Giriş Tarihi: 2.10.2014
Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Terör, Kaçakçılık, Narkotik, Asayiş ve Trafik Şubelerinden yaya, resmi ve sivil olmak üzere 361 ekip görevlendirildi. Bu ekipler Kurban Bayramı boyunca 24 saat görev başında olacak. Geçen bayramda otobüs yangınlarına neden olan 10 numara yağ denetimine ise özellikle ağırlık verilecek. Polis, Başkent'te bayram süresince teyakkuzda olacak. Farklı şubelerden seçilen 361 ekip belirlenen görev alanlarında terör, asayiş, güvenlik, kaçakçılık ve trafik konularında denetimlerini aralıksız sürdürecek. Vatandaşın huzur ve güven içinde bir bayram geçirmesi için tedbirleri en üst seviyede tuttuklarını kaydeden Emniyet Müdürü Kadri Kartal, "Gece gündüz demeden bayram öncesi bayram sırasında ve sonrasında görevimizin başındayız" diye konuştu.

DENETİMLER SÜRECEK
Araçlar denetlenerek, sürücüler trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılacak. Araçların yanmasına yol açan 10 numara yağla ilgili denetimler sıkı tutulacak. Olası terör eylemlerine karşı özel ekip görev başında olacak. Ayrıca bayramı zehirlemek isteyen tacirlere karşı narkotik ekipleri ani baskınlar yapacak. Vatandaşın yoğun olarak bulunduğu noktalarda yankesici ve hırsızlara karşı asayiş devriye atacak. Kurban satış ve kesim noktalarında sahte parayla dolandırıcılık yapanlar her an takip edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis bayram teyakkuzunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN