Ne park var ne de villa

Giriş Tarihi: 9.10.2014

Belediye parkının siteye bahçe yapıldığı iddiaları ile ilgili Kanaryam 84 Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Koç, "Ortada ne park ne de villa var" dedi

Kanaryam 84 Konut Yapı Kooperatifi'ne ait olan 1/1000 ölçekli uygulama imar planının Çankaya Belediye Meclisi'nden geçmesinin ardından başlayan tartışmalar hakkında konuşan Kooperatif Başkanı Ali Rıza Koç, "Belediye parkının siteye bahçe yapıldığı iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Ortada ne bir park ne bir ağaç ne de villa var. Bize iftira atıyorlar" diye konuştu. Çankaya Beytepe Mahallesi'nde bulunan Kanaryam 84 Konut Yapı Kooperatifi ait arsada park olarak gösterilen alanların belediye meclis kararıyla siteye bahçe yapıldığı iddialarını yalanlayan Koç, "Bu kooperatif 84 yılında kuruldu. 17 hak sahibi var. Belediyenin parkının site bahçesine çevrildiği iddiaları doğru değil. İmar palanında da park yerli yerinde duruyor" dedi.

'Çıkar çatışmaları var'
Ali Rıza Koç, "Çankaya Belediye Meclisi içerisindeki bazı grupların kendi iç hesaplaşmalarından kaynaklanan bir durum var. birbirlerini yıpratmak için bize iftira atıyorlar ama bizim belediye meclisinden geçen imar planından bizim rant sağlamamamız gibi bir durum söz konusu bile değil" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne park var ne de villa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN