Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazlıaka'nın beyni sulanmış

Sanatçı Seda Sayan, SABAH Ankara'nın kaçak su kullandığını ortaya çıkardığı CHP'li Aylin Nazlıaka için twittera "Kaçak su beynini sulandırmış" yazdı

Giriş Tarihi: 10.10.2014
Ankara'daki şebeke suyu nedeniyle ishal olmasını Meclis gündemine taşıyan ancak yapılan tespitlerde kaçak su kullandığı belirlenen CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya Seda Sayan twiitterdan yüklendi. Televizyon programı kaldırılan Sayan, Nazlıaka'ya "Kaçak su senin beynini sulandırmış" yorumunda bulundu.

BAKT ERİ YUVASIYDI

SABAH Ankara, Seda Sayan'ın bahsettiği kaçak su sorununu gündeme getirmişti. Nazlıaka'nın villasında kuyudan kaçak su kullandığı tespit edilmiş, yapılan bakteriyolojik tahliller sonucunda 100 cc'de toplam koliform bakteri sayısı sıfır olması gerekirken 200'ün üzerinde olduğu belirlenmişti. Bu da Aylin Nazlıaka'nın hastalık yapan bakterilerle birebir muhatap olduğunu ortaya çıkarmıştı.

SOSYAL MEDYA BÜTÜN GÜN ÇALKALANDI
Ankara ve ülke gündemini uzun süre meşgul eden 'kaçak su' mevzusunu Seda Sayan syeniden gündeme getirdi. Sayan'ın televizyon programı kaldırıldığı için Nazlıaka, twittera "Ülke yangın yeri, yüreğim daralıyor. Böyle bir günde ufak da olsa güzel bir habere ihtiyaç vardı. Seda Sayan Show yayından kaldırılmış. Çok şükür" yazdı.

ÖNCE PİAR TABİ
Nazlıaka'nın sözlerine ise Seda Sayan ağır yanıt verdi. Sayan, twitterda, "Ah Aylin kaçak su beynini sulandırmış. Dünyada sorun kalmamış benim peşime düşmüşsün. Vah Aylin Vahh..." diye yazdı. Sayan, "Halkçı Aylin, Seda'nın programı kalktı demişsin, keyfin yerinde tabi. Önce piar" diye yorum kaleme aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazlıaka'nın beyni sulanmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN