Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genel kurul öncesi hazırlık toplantısı

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in başkanlığını yaptığı "Küresel Tasarım Kentleri Teşkilatı", 3. Genel Kurul Hazırlık Toplantısı'nı gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 16.10.2014
Genel kurul öncesi hazırlık toplantısı
Gelecek yıl Ankara'da gerçekleştirilecek 3. Genel Kurul Toplantısı öncesi, hazırlıklar için Ankara'da buluşan Küresel Tasarım Kentleri Teşkilatı'nın (GDCO) yönetim kadrosu, İlci Otel Toplantı Salonu'nda bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in başkanlığını yaptığı teşkilatın yönetim kadrosunda bulunan Seul, Bangkok, Maaseik ve İstanbul temsilcileri, Büyükşehir Belediyesi'nin proje alanlarını da gezerek çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

KABASAKAL REFAKAT ETTİ

Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Ramazan Kabasakal'ın refakatinde gerçekleştirilen toplantıya, Maaseik Belediye Başkanı Johannes Creemmers, Seul Belediyesi adına GDCO Genel Sekreteri Prof. Ken Nah, Bangkok Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Danışma Kurulu Başkanı Dr.Vallop Sunwandee ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürü Ömer Turan ile ilgili belediyelerden konunun uzmanları katıldı.

ANKAPARK'I GEZDİLER
Küresel Tasarım Kentleri Teşkilatı'nca hazırlanan ilerleme raporunun değerlendirildiği ve bir sonraki başkanlık başvurusu rehberi ile ilgili ayrıntıların müzakere edildiği toplantıda, teşkilatın tüzüğü ile ilgili değiştirilmesi düşünülen maddeler de masaya yatırıldı. Konuklar toplantının ardından, Ankapark alanındaki inşaat çalışmalarını gezerek proje hakkında bilgi aldı. Konuk heyetin daha sonraki durağı ise Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi oldu. Burada incelemelerde bulunan heyet, Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Proje alanını da gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genel kurul öncesi hazırlık toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN