Dersimizi iyi çalıştık

Giriş Tarihi: 24.10.2014
Dersimizi iyi çalıştık

Geçen hafta Galatasaray'a yenilen F.Bahçe'nin galibiyet için saldıracağını belirten Buz, "Oraya kaybetmeye değil puan almaya gidiyoruz" dedi

Gençlerbiriği Teknik Direktörü İrfan Buz, şampiyonluk adayı Fenerbahçe ile yapacakları maça puan ya da puanlar almak için çıkacaklarını söyledi. Geçen hafta Galatasaray'a yenilen rakiplerinin bu maça bilenerek çıktığını ve mutlak kazanmak istediğini belirten Buz, "Bizim de kendimize göre planlarımız var. Kimse bizi çantada keklik görmesin. Haddimizi bilerek oynayacağız ama bu hemen teslim olacağız anlamına gelmesin. Çıkacağız, aslanlar gibi mücadele edeceğiz" dedi. İşte Buz'un hem Gençlerbirliği hem de Fenerbahçe maçı ile ilgili görüşleri:

FORMANIN HAKKINI VERECEĞİZ

Rakibimiz geçen hafta kaybettiği için bu maça bilenerek çıkacak. Kesinlikle yenilgiyi telafi etmek isteyeceklerdir. Ama ben her zaman şunu söylüyorum. Senin karşında kimin olduğu değil, senin giydiğin forma önemlidir. Eğer sen Gençlerbirliği forması giyiyorsan, o armayı göğsünün üzerinde taşıyorsan mücadele etmek, bu kente layık olmak zorundasın. Biz bunun bilincindeyiz.

PUANLAR İSTİYORUZ

Karşımızdaki büyük bir takım olabilir. Ama ben daha maç oynanmadan niye teslim bayrağı çekeyim? Bırakın maç bir oynansın... Biz oraya mücadele etmeye gidiyoruz. Biz oraya puan ya da puanlar almaya gidiyoruz. Kendimizi koruma altına almayacağız. Benim arkadaşlarım orada çıkacak, mücadele edecek. Hedefimiz kesinlikle İstanbul'dan boş dönmemek. İnşallah onu da yapacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dersimizi iyi çalıştık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN