Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sektörün devleri Başkent'te buluştu

Bu yıl 27'ncisi düzenlenen bölgenin en büyük Yapı Fuarı, ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı'nda açıldı. Sektörün devleri fuarda Ankaralılar'la bir araya geldi

Giriş Tarihi: 24.10.2014
Sektörün devleri Başkent'te buluştu
Yapı sektörünün 'dev'leri Ankara'da bir araya geldi. YEM Fuarcılık'ın düzenlediği Yapı Fuarı 27'nci kez ziyaretçilerle buluştu. Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda başlayan bölgenin ve Başkent'in en büyük fuarı 26 Ekim'e kadar sürecek. YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer, Türkiye ekonomisinin yükselen değeri yapı sektöründeki bu fuarın uluslararası boyutuna dikkat çekti.

İŞBİRLİĞİ OLANAĞI
Başer, "Bu dev buluşma ile sektörümüz adına büyük heyecan duyuyoruz. Yapı Fuarı, YEM Fuarcılık'ın 37 yıllık tecrübesiyle her yıl başarı çıtasını yükseltiyor. Sürekli büyüyen firmamız, bu yıl da hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için verimli işbirliklerinin yaratılacağı bir platform olacak. Fuar kapsamında yaratılacak yeni iş ve işbirliği olanakları hem bölgeye hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak" dedi.

FUAR NEYİ HEDEFLİYOR
12 bin metrekarelik bir alanda kurulan Yapı Fuarı'nda 200'den fazla katılımcı firma ve binlerce ürün çeşidi bulunuyor. Yaklaşık 30 bin ziyaretçinin hedeflendiği fuar ile bölgedeki firmaların, kamu kurum ve kuruluşların yatırımcılarla, sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek yeni iş ve yatırım olanakları yaratılması amaçlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörün devleri Başkent'te buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN