Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EMSİAD 10'uncu yılına görkemli galayla girdi

EMSİAD 10'uncu yaşını JW Marriott Otel'de düzenlenen gecede coşkuyla kutladı. Geceye katılım oldukça yoğundu

Giriş Tarihi: 26.10.2014
EMSİAD 10'uncu yılına görkemli galayla girdi
Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş Adamları Derneği (EMSİAD) 10'uncu yaşını Marriott Otel'de düzenlenen gecede kutladı. Geceye ev sahipliği yapan EMSİ- AD Başkanı Ahmet Soylu ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerini kapıda karşıladı. Sunuculuğunu Nilay Dorsa'nın yaptığı profesyonelce hazırlanmış geceye ilgi oldukça fazlaydı. Girişte bayanlara ayna, beylere kalem hediyesi ile karşılama yapan ev sahibi EMSİAD, trio eşliğinde kokteyl sonrası misafirlerini zevkle hazırlanmış salonda ağırladı. SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık da gecede EMSİ- AD üyelerini yalnız bırakmadı.

DERGİYİ ANLATTI

Eğlencenin tavan yaptığı, sunucu Nilay Dorsa'nın ara ara söylediği şarkıları ve sahne performansı göz doldurdu. Geceye renk katan Grup Karnaval ve sazıyla, sesiyle Fatih Demirhan konuklarını eğlendirmeyi bildi. Gecede bir konuşma yapan Başkan Ahmet Soylu büyük ilgi ve katılımdan ötürü misafirlerine teşekkür etti. Başkan konuşmasında, 1000W Energy Dergisi'nden de bahsetti.

ÜYELER PASTAYI BİRLİKTE KESTİ
Gecenin finalinde, EMSİAD 10. yıl pastasını hep birlikte kesen yönetim üyeleri birlikte mutluluk pozları verdi. Misafirleriyle tek tek ilgilenen başkan ve yönetimi, misafirlerini kapıya kadar uğurladı. Gecede, TÜSİAV, ASİAD, ANGİAD, GGYD, ANGİ- KAD, MÜSİAD, ENVER, AKSİAD, TÜBİFED, HASSİAD dernek başkanları, EMSİAD Başkanı Soylu'yu yalnız bırakmadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EMSİAD 10'uncu yılına görkemli galayla girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN