Fazla kilodan ozon sauna ile kurtulun

EstePlus Güzellik Merkezi Yöneticisi Elif Çıtak, "Sonbahar ve kışın alınan kilo ile vücutta oluşan toksinlerden ozon sauna ve G-Power'la kurtulmak mümkün" dedi

Giriş Tarihi: 1.11.2014
Fazla kilodan ozon sauna ile kurtulun
Sonbahar ve kış aylarında alınan kilolar ve vücutta biriken toksinler kadınların en büyük sorunlarından. EstePlus Güzellik Merkezi Yöneticisi Elif Çıtak, ozon sauna ve G-Power yöntemleriyle bu sorunlardan kurtulmanın çok kolay olduğunu söyledi. Çıtak, sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilen ozon saunanın performanslı kilo vermeye yardımcı olduğunu kaydetti. Ozon Sauna vücut bakım ünitesinin genellikle sarkık vücutlar, karın, bacak, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülit depolarına son noktayı koymak için kullanıldığını ifade eden Çıtak, "Ozon sauna ile ısı derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus ediyor. Ozonlu buhar sauna ile vücudunuz bir seansta 200 ila 450 arasında kalori harcıyor. Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, buharlı klasik saunaya göre 7 kat daha fazla terleme sağlanıyor" dedi.

SON TEKNOLOJİ BİR CİHAZ
Elif Çıtak, G-Power'ın ise son teknoloji ürünü bir spor cihazı olduğunu ve en önemli özelliğinin kas sistemini, 10 dakikalık aktivite süresinde 1 saatlik ağır ve yorucu spora eş değer çalıştırabilmesi olduğunu dile getirdi. Çıtak, "G-Power için herhangi bir yan etki ve seans kısıtlaması yoktur. Önerilen ise bu son teknoloji spor sistemini gün aşırı kullanmaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fazla kilodan ozon sauna ile kurtulun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN