Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bölgesel yayın kuruluşu Kontv yenilenen yüzüyle yayına başladı

Türkiye'nin bölgesel televizyonlarından Kontv, Balgat'taki yeni merkezine taşındı

Giriş Tarihi: 11.11.2014
Bölgesel yayın kuruluşu Kontv yenilenen yüzüyle yayına başladı
Konya'da 1993 yılında kurulan, 2006 yılında ise Ankara'da yayın hayatına başlayan Kontv, Konya'daki yeni hizmet binasından sonra Başkent'te de yüzünü yeniledi. 21 yıldır çizgisini bozmadan gelişerek bugüne gelen Kontv bünyesinde toplam 120 personel çalışıyor. Muhafazakar demokrat bir yayın çizgisine sahip olduklarını belirten Kontv Ankara Temsilcisi Sinan Burhan, "2014 yılında Konya'da ki hizmet binamızı yeniledik. Açılışımızı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. Şimdi de Başkent'te mütevazı bürodan çok şükür medya plazaya geldik. Bu büromuzun resmi açılışı önümüzdeki hafta Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Bey'in katılımları ile olacak" dedi.

GÜÇLÜ KADROYA SAHİP
Ankara gündemini 2006 yılından bu yana bölgeyle ve uydu aracılığıyla dünyayla paylaşan Kontv, medya kuruluşlarının adresi haline gelen Balgat'taki yeni merkezinde kaliteli yayınlar ve yeni isimlerle güçlendirdiği kadrosuyla izleyicilerine seslenecek.

'REYTİNGDE İDDİALIYIZ'
Ankara büroda dev stüdyo ile 10 tane program yaptıklarını söyleyen Burhan, "İç Anadolu Bölgesi'nde karasal yayın yapan Kontv, ayrıca dijital kablo ve IPTV'de hizmet veriyor. Kanalımız AGB ölçümlerine göre birçok ulusal kanaldan daha fazla reytinge de sahip" dedi. Burhan, Ankara'nın sıcak gündemini yeni binalarında izleyicileriyle paylaşacaklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bölgesel yayın kuruluşu Kontv yenilenen yüzüyle yayına başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN