Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkentli girişimcilerden verimli Amerika iş gezisi

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin ABD'ye gerçekleştirdiği iş gezisinin verimli geçtiği belirtildi. Gezi kapsamında imalat fabrikaları da ziyaret edildi

Giriş Tarihi: 13.11.2014
Başkentli girişimcilerden verimli Amerika iş gezisi
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin (GGYD) Türk-Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası (TACCI) işbirliği ile organize ettiği iş gezisine M.Nezih Allıoğlu başkanlığındaki kalabalık bir heyet katıldı. ABD'nin New York şehrine giden genç girişimciler, 6 gün boyunca oldukça yoğun bir program gerçekleştirdi.

RESEPSİYON DÜZENLENDİ

KOSGEB destekli iş gezisi kapsamında; Türk Ticaret Ataşeliği'nde ve Amerika Ticaret Bakanlığı'nda görüşmelerde bulunan GGYD'liler, yine program çerçevesinde TACCI tarafından düzenlenen seminere de katıldı. Türk-Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Koçak ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve ağırlanan GGYD'liler, düzenlenen toplantılarda ABD'de iş yapma konusunda bilgilendirildi. Ankaralı girişimcilere "ABD'de ne iş yapılır" sorusunun cevabı verilirken, iş kurmak için öncelikle iyi bir avukat ve muhasebeciyle anlaşılması gerektiği vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkentli girişimcilerden verimli Amerika iş gezisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN