23'üncü yıla özel bir gece

ANGİAD kuruluşunun 23'üncü yılını kutladı. İş dünyasından çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği gecede Linet sahne aldı

Giriş Tarihi: 14.11.2014
23'üncü yıla özel bir gece
Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) kuruluşunun 23'üncü yılı dolayısıyla balo düzenledi. Balo, sivil toplum örgütü, Ankara iş ve sosyal hayatının yanı sıra siyaset dünyasını da bir araya getirmeyi başardı. Swissotel'de düzenlenen gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Linet, konukları eğlendirdi.

ONUR VE GURUR KAYNAĞI
ANGİAD Başkanı Fatma Semiz, 11 genç işadamının kurduğu derneğin 23'üncü yılını kutladığını belirterek, kendisinden önce derneğin kurulmasına ve bugünlere getirilmesine vesile olan herkese teşekkür ettiğini ifade etti. Semiz, ANGİAD'a başkan olmanın kendisi için onur ve gurur kaynağı olduğunu da sözlerine ekledi.

"ŞU ANDA 700 ÜYEMİZ VAR"
ANGİAD'ı cesur girişimcilerin adresi olarak tanımlayan Semiz, "Derneğimiz küresel bir marka olma yolunda ilerliyor. Şu an 700 civarında üye var ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Gecemize katılarak mutluluğumuza ortak olan herkese teşekkür ediyorum. 23'üncü yılımız hayırlı uğurlu olsun, hep birlikte nice güzel yıllara" diye konuştu.

MARKALAŞMAYA ÖNEM VERMELİSİNİZ
AK Parti İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu ANGİAD'ın sadece Ankara ve Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde aktif olduğunu belirterek, "Ülkemizi tanıttığınız için teşekkürler. Markalaşmak çok önemli. Bu konuya önem verin" dedi.

LİNET'LE GECE HAREKETLENDİ
Konuşmaların ardından geceyi düzenlemede destek veren iş adamları, sponsorlar, kurucu ve dernek üyelerine plaket takdim edildi. Ankara iş hayatına yön veren çok sayıda tanınmış ismin de yer aldığı gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar sanatçı Linet ile eğlendi. Linet şarkılarıyla keyifli performans sergiledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
23'üncü yıla özel bir gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN