Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Harleyciler meme kanseri için Panora AVM'de buluştu

Meme Hastalıkları Koalisyonu Derneği ve Harley Davidson Owners Group Ankara'nın Panora'da düzenlediği etkinlikle meme kanserine dikkat çekildi

Giriş Tarihi: 14.11.2014
Harleyciler meme kanseri için Panora AVM'de buluştu
Panora Alışveriş Merkezi, Meme Hastalıkları Koalisyonu Derneği (Europa Donna Türkiye) ve Harley Davidson Owners Group (HOG) Ankara, meme kanserine dikkat çekmek amacıyla renkli bir etkinlik düzenledi. "Meme Kanserine Karşı Gücümün Farkındayım" adıyla düzenlenen organizasyonda meme kanserini yenenlerden oluşan Genç Amazonlar grubu bir dans gösterisi sundu.

"ERKEK LER İÇİN FARKIN DALIK"
Etkinliğe katılan Europa Donna Türkiye Başkanı Violet Aroyo erkekler üzerinde bir farkındalık yaratmak istediklerini belirterek, "Çeşitli sebeplerle eşlerini ya da kızlarını meme muayenesine göndermeyen erkekler olduğunu görüyoruz. Bu sebeplerle onları da bu sürecin bir parçası haline getirmek için, gücü ve özgürlüğü temsil ettiğini düşündüğümüz Harley Davidson Ankara grubuyla işbirliği yaptık" dedi.

DANS GÖSTERİSİ YAPILDI
HOG Ankara Başkanı Orhan Köprülü de etkinlikte kendilerinin de tuzunun bulunmasını istediklerini belirterek, "Annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, kızlarımız için buradayız" diye konuştu. Konuşmaların ardından meme kanseri tecrübesi yaşayan kadınlar ve onların yakınlarından oluşan Genç Amazonlar grubu dans gösterisiyle etkinliğe renk kattı. Europa Donna Türkiye Başkanı Violet Aroyo, katkılardan dolayı Panora AVM Genel Müdür Yardımcısı Başak Akyüz'e plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Harleyciler meme kanseri için Panora AVM'de buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN