Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent'e dev tesisler yolda

’yı biraz ihmal ettik” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Gazeteciler Cemiyeti heyetini kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Ankara tesis fakiri kaldı. En kısa zamanda çalışmalar başlayacak" dediği öğrenildi

Başkent'e dev tesisler yolda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merkezi 'da bulunan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Köşk'te ağırladı. Türk sporunun geleceği hakkında da görüşlerini bildiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yönetim Kurulu üyelerinin Ankara ile ilgili sorularını da yanıtladı. Erdoğan'ın "Ankara tesis fakiri. Başkent'i kalkındırmamız lazım. Bunun için en kısa zamanda çalışmaya başlayacağız. Türkiye genelinde çok güzel işlere imza attık ama sanırım Ankara'yı biraz ihmal ettik. Burada da en kısa sürede çalışmalar başlayacak. Bu konuda Spor Bakanı ile de konuşup, Ankara'nın sorunlarını ortadan kaldıracağız. Ancak Ankaralılar da birlik ve beraberlik içinde olup spora sahip çıksın" dediği öğrenildi.

Gözler AKM alanı projesine çevrildi
Erdoğan'ın bu sözlerinden sonra gözler Ankara'da yapılması planlanan stada çevrildi. Birçok ilde statların yapımının bitirilmesine rağmen Ankara'da hala bir çalışma yapılmaması kulüplerin tepkisini çekiyordu. Cumhurbaşkanı'nın "Ankara'yı biraz ihmal ettik" söyleminin ardından özellikle AKM alanına spor kompleksi projesinin hayata geçirilmesi bekleniyor. Stadın şehir dışında olmasını istemeyen kulüpler de AKM alanına yapılacak bir spor kompleksinin Ankara sporuna büyük katkı sağlayacağı görüşünde.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent'e dev tesisler yolda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN