Altındağ'da parklara sonbahar budaması

Altındağ Belediyesi, ilçe genelindeki parklarda sonbahar bakımı yapmaya başladı. Parklara 300 bin mevsimlik bitki dikimi de yapıldı

Giriş Tarihi: 17.11.2014
Altındağ'da parklara sonbahar budaması
Detaylı bir sonbahar bakımına başlayan Altındağ Belediyesi, göz kamaştıran parkları yeni yüzleriyle vatandaşın kullanımına sundu. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği bakımlar kapsamında, oyun ve yürüyüş alanları sonbahar yapraklarından arındırıldı. Parklara 300 bin adet mevsimlik bitki ve 800 adet ağaç dikimi de yapan Altındağ Belediyesi, ayrıca tüm parklarda ağaçları ve çalıları budayarak kış mevsimi için hazır hale getirdi.

"KORUMAK DA GEREKİYOR"
Altındağ Belediyesi için parkların ve yeşil alanların çok önemli yatırımlar olduğuna dikkati çeken Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, göreve geldikleri günden bugüne Altındağ'a 30 dev park kazandırdıklarını, 7 dev parkın ise yapımının sürdüğünü hatırlattı. Altındağ'daki tüm parkların her mevsim güzel ve kullanışlı olması için gayret gösterdiklerini aktaran Tiryaki, eski parkların revizyonuna da önem verdiklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altındağ'da parklara sonbahar budaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN