Kaldırımlara atılan kartvizitlere tepki

Başkent'in hemen her yerinde yollara atılan müstehcen içerikli kartvizitlere vatandaşlar, "Bunları atanlara ceza uygulansın" diyor

Giriş Tarihi: 18.11.2014
Kaldırımlara atılan kartvizitlere tepki
Ankara'nın farklı semtlerinde ve özellikle ana caddelerde araçlardan atılan müstehcen fotoğrafların yer aldığı fuhuş kartvizitlerine bir türlü çözüm bulunamadı. Kartların alenen fuhuş pazarlığı anlamını taşıdığını belirten vatandaşlar, "Bu kartlarla uzun süredir toplumun ahlak yapısına saldırı yapılıyor" yorumunda bulundu.Kartvizitlerin yollara saçıldığı Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi semtlerin insanların aileleri ile gelip geçtiği merkezi yerler olduğunu söyleyen esnaf, "Rahatsızlığımızı defalarca dile getirdik. Bir çözüm bulunamadı. Bunları temizlik personeline toplattırmak, temizlettirmek çözüm değil. Bunların basıldığı matbaalar tespit edilip işletmelerine son verilse sorun kökten hallolur" diye konuştu.

Öğrenciler görüyor
Öğrencilerin ve çocukların en sık kullandığı Kızılay'da özellikle dershane, kafeterya, okul gibi yerlerde kartların yerlere saçıldığını söyleyen vatandaşlar, "Çocuklardan yararlanmayı hedefleyen bu kişiler, park ve bahçelerde de kartvizitleri dağıtıyor. Otobüs duraklarına da bırakılan kartvizitler adeta utanç manzarası sergiliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaldırımlara atılan kartvizitlere tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN