Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ulus Heykel'de polis fuhuş nöbeti tutuyor

Valiliği, turizmin merkezi Ulus Zafer Anıtı önünde artan fuhuş pazarlıklarına son vermek için resmi ekipler görevlendirdi

Ulus Heykel'de polis fuhuş nöbeti tutuyor
Son yıllarda Ulus Heykel'de artan fuhuş pazarlıkları Valiliği'ni harekete geçirdi. Valiliğin emriyle bölgede görevlendirilen polis ekipleri Zafer Anıtı etrafında gün boyunca devriye geziyor. Yaklaşık 3 aydır bölgede nöbet tutan polisler, Heykel'deki fuhuş ve uyuşturucu pazarlıklarına son verdi. Zafer Anıtı önünde artan fuhuş ve uyuşturucu pazarlıkları son vermek isteyen Ankara Valiliği bölgede tedbirlerini artırdı. Valiliğin emriyle Heykel çevresinde asayişi sağlamak için görevlendirilen polisler Anıt önünde nöbet tutuyor. Uzun süredir devam eden uygulamanın ardından anıt önündki fuhuş pazarlıkları son buldu.

Vatandaş rahat bir nefes aldı
Ankara'nın en önemli turistik bölgelerinden biri olan Ulus'ta son dönemlerde aratan fuhuş olayları Başkent'in en önemli sorunlarından biri haline gelmiş, bölgeyi ziyaret eden turistlerin gözü önünde yapılan pazarlıklar esnafı isyan ettirmişti. Valiliğin emriyle başlatılan uygulama sayesinde fuhuş pazarlıklarının son bulmasıyla birlikte hem turistler hem de bölge esnafı rahat bir nefes aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulus Heykel'de polis fuhuş nöbeti tutuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN