Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğretmenler Günü balosu şıklık yarışına sahne oldu

Başkent'in köklü eğitim kurumlarından Arı Okulları'nın düzenlediği baloya katılan öğretmenler adeta şıklık yarışına girdi

Öğretmenler Günü balosu şıklık yarışına sahne oldu
'nın saygın ve köklü eğitim kurumlarından olan Özel Arı Okulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Wyndham Otel'de görkemli bir balo düzenledi. Kurumda çalışan tüm öğretmenlerin akın ettiği balo şıklık yarışına sahne olurken, gecenin en dikkat çeken eğlencelerinden biri, öğretmenlerden oluşan koronun sahneye çıkması oldu. Özel Arı Okulları Kurucusu Sıtkı Alp ve eşi Süheyla Alp'in ev sahipliğinde gerçekleşen gece kokteylle başladı. Tüm mesailerini eğitim için harcayan öğretmenler bu kez Öğretmenler Günü için bir araya gelerek eğlence dolu bir baloya imza attı. Gecede konuşma yapan Arı Okulları Kurucusu Sıtkı Alp, "Öğretmen olduğum için kendimi çok mutlu hissettim. Bu meslek kutsal bir meslek" dedi.

Öğretmenler korosu
Wyndham Otel'de gerçekleşen balonun en dikkat çeken anlarından biri ise öğretmenlerden oluşan koronun sahneye çıkması oldu. Yaklaşık 30 öğretmenden oluşan grup üyelerinin bir kısmı çeşitli müzik aletleriyle tempo tutarken diğer bir grup ise sahneye çıkarak hep bir ağızdan şarkılar söyledi. Balo, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenler Günü balosu şıklık yarışına sahne oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN