Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek ASİAD'a termal destek için söz verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ziyaret eden ASİAD Başkanı Barış Aydın, termal turizm potansiyelini değerlendirme çalışmaları için destek sözü aldı

Giriş Tarihi: 27.11.2014
Gökçek ASİAD'a termal destek için söz verdi
Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti. ASİAD Başkanı Aydın'ın Başkent'in termal turizm potansiyelini değerlendirmeye yönelik yatırımları, Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'ten destek gördü.

ONUR ÜYELİĞİ VERDİ

Aydın, "Ankara ne yazık ki şimdiye kadar termal anlamda çok fazla değerlendirilemedi. Başkent'imizin bu potansiyelini öne çıkarmak adına yönetim kurulu başkanı olduğum firmamla çeşitli yatırımlar hayata geçireceğiz. Toplam 428 milyon dolarlık yatırım bedelimiz var, her şey hazır. Bu noktada sizden destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı. Ankara'nın 14 ilçesinde termal kaynakların bulunduğuna dikkati çeken Gökçek ise büyük gelecek bulunan termal turizmle ilgilenen yatırımcılara destek sözü verdi. Gökçek, ASİAD'ın Ankara Emniyet Müdürlüğü ile hayata geçirdiği, risk grubu altındaki gençlerin topluma kazandırılmasını amaçlayan proje için de olumlu yanıt verdi. Toplantı sonrası Barış Aydın, Gökçek'e onur üyeliği plaketi takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek ASİAD'a termal destek için söz verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN