Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizi bir tek siz kurtarırsınız Cumhurbaşkanım

Çalmadığımız kapı kalmadı. Kimse kılını kıpırdatmıyor. Bu kulübü bir tek Cumhurbaşkanımız Erdoğan kurtarır

Bizi bir tek siz kurtarırsınız Cumhurbaşkanım
Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz, kulübü bir tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kurtarabileceğini belirterek, yardım istedi. Çalmadıkları kapı kalmadığını belirten Akyüz, "Ne yaptıysak olmadı. Herkese gittik, herkesten yardım istedik. Kimse verdiği sözü tutmadığı gibi yardım elini de uzatmıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız'a sesleniyorum. Bizi bir tek siz kurtarırsınız. Koca camia tarih olmak üzere" ifadelerini kullandı.

İYİ GÜNDE DEĞİL ŞİMDİ GELİN
Kulübün, tarihinin en zor günlerini yaşadığını belirten Metin Akyüz, koltukta oturmak gibi bir dertleri olmadığını belirterek şöyle devam etti: "İnanın bu kulübü ayakta tutmaktan başka gayemiz yok. Kim isterse şimdi kapıdan girsin koltuğumuzu bırakmaya hazırız. Laftan ileri gitmeyen açıklamalar istemiyoruz. İyi günde değil, gelin bu zor günde Ankaragücü'ne sahip çıkın. Bütün borçlar temizlense, bütün her şeyin üzerine sünger çekilse yönetime gelmek başkan olmak kolay. Buyrun şimdi gelin, bu kulübü ayağa kaldırın. Sizi omuzlarda taşıyalım.

BU KADAR BORÇ NEREDEN GELDİ?
Bu kulübün ekmeğini yiyen ama kupalara haciz koymaya çalışanlar vardı. Nasıl Ankaragüçlülük bu. Bu zor zamanda bundan faydalanmaya çalışanlara hakkımızı helal etmiyoruz. Bu kulübü bu kadar borca kim sokmuş onların çıkıp hesap vermesi gerekiyor. Önümüzde zorlu bir süreç var. 1000 düşünüp 1 yapmak lazım. Yapacağımız en ufak hata bize çok büyük bedeller ödetir. Onun için hata yapmamalıyız. Bizim Cumhurbaşkanımız'dan dan başka kurtuluşumuz yok. Kasımpaşa, Sarıyer nasıl kurtulduysa biz de kurtulabiliriz. Herkes yolumuzu kesmeye çalışıyor. Artık birlik ve beraberlik içinde hareket etme vaktimiz geldi."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi bir tek siz kurtarırsınız Cumhurbaşkanım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN