Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güzelliğinden taviz vermeyenlerin adresi

Next Level Ofis'te hizmet veren Solita Beauty Esthetics, güzellik uygulamalarıyla bakımlı kalmak isteyenlerin adresi oldu

Güzelliğinden taviz vermeyenlerin adresi
Solita Beauty&Esthetics, gerçekleştirdiği güzellik uygulamalarıyla her zaman bakımlı kalmak isteyen kadınları kendine çekiyor. Merkezi açmadan önce sektörde iki yıla yakın bir süre ciddi araştırmalar yaptığını dile getiren Solita Beauty&Esthetics kurucusu Tansel Uzunyol, merkezde gerçekleştirdikleri uygulamaları anlattı.

"2 YIL ARAŞTIRIP İNCELEDİK"
Solita'yı açmadan önce 2 yıl boyunca sektörde çok ciddi araştırmalar yaptıklarını dile getiren Tansel Uzunyol, "Hem yurt içinde hem de yurt dışında danışman doktorlarımız eşliğinde ürünleri ve cihazları araştırıp inceledik. Müşteri memnuniyetleri ve yapılan işlemlerden alınan sonuçları değerlendirdikten sonra Solita'ya ürün ve cihaz alımı yaptık" dedi. Solita'da oksijen terapili cilt bakımı, mimik çizgilerini giderici işlemler, mezoterapi, özel maskeler, epilasyon, karbon peeling ve ton dengeleme, dermapen uygulamaları, cilt bakımları ve kalıcı makyaj hizmeti verdiklerini belirten Uzunyol, "Erkek müşterilerimiz de var hatta günümüzde erkekler kişisel bakım konusunda kadınlarla yarışır durumda ve kadınlara yapılan tüm uygulamaları erkeklere de uygulayan bir ekibimiz var" diye konuştu.

NEW YORK'A GİTİK
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Tansel Uzunyol, "Güzellik endüstrisi dünyanın en büyük sektörlerinden biri haline geldiği için biz de kendimizi sürekli geliştirmek ve dünya standartlarını Ankara'ya taşımak istiyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz ay Amerika'nın New York şehrine giderek buradaki hizmetleri yerinde inceledik. Kısa süre sonra orada öğrendiklerimizi Ankara'da hayata geçirerek sektörde büyük bir fark yaratacağız" diye konuştu.

SAĞLIKLI CİLDE SAHİP OLMANIN SIRLARI
Aşırı güneşe maruz kalınmamalı
Cilt tipine uygun bir güneş koruyucu kullanılmalı
Yaz aylarında makyaj ürünleri dikkatli kullanılmalı
Makyaj çıkarılmadan yatılmamalı
Cilt her gün nemlendirilmeli
5 günde bir peeling ve maske uygulanmalı
Günde 2 litre su içilmeli
Düzenli cilt bakımı yaptırılmalı
Yüz ölü hücrelerden temizlenirken, sert hareketlerden ve zorlamalardan kaçınılmalı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzelliğinden taviz vermeyenlerin adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN