Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elmadağ'daki Akçaali İlkokulu gençler tarafından yenilendi

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları "Onlar Yıkarlar Biz Yaparız" okul restorasyon projesi kapsamında, Elmadağ'daki Akçaali İlkokulu'nu baştan sona restore etti

Elmadağ'daki Akçaali İlkokulu gençler tarafından yenilendi
"Onlar Yıkarlar Biz Yaparız" okul restorasyon projesi kapsamında Elmadağ Akçaali Mahallesi'nde yapılan restorasyon çalışmalarına, AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi'nin yanı sıra Tanıtım ve Medya Başkanı Erhan İyiaksu ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı. Çalışmaların ardından Çelebi öğrencilere mont armağan etti.

VANDAL GİRİŞİMLER VAR
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları örnek bir projeye daha ev sahipliği yaptı. "Onlar Yıkarlar Biz Yaparız" okul restorasyon projesi kapsamında Elmadağ Akçaali Mahallesi'ni ziyaret eden partililer, burada yer alan Akçaali İlkokulu'nu restore ederek hem öğrencileri hem de öğretmenleri sevindirdi. Öğretmenlere ve okula karşı yapılan ilkel yaklaşımları kınayan AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi, "Ne yazık ki öğretmene, okula ve bilgiye kıymet vermeyen bazı ilkel yaklaşımlar hala ülkemizde vandal girişimlerde bulunabiliyor" dedi.

"ÜZÜNTÜYLE SEYRETMİŞTİK"
Geçtiğimiz aylarda okullara yönelik yapılan saldırgan girişimleri hatırlatan Kurtcan Çelebi, "Cehaletin fırsat bulduğunda okula ve ilme nasıl saldırabildiğini müşahede ettik. Yaptığını siyaset, attığı sloganı söz zannedenlerin Van'da, Mardin'de okulları nasıl yakıp, yaktıklarını seyrettik. Biz de AK Parti Gençliği olarak Elmadağ Akçaali Köyü'ndeki ilkokulumuzu el ele vererek restore ettik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elmadağ'daki Akçaali İlkokulu gençler tarafından yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN