Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH Ankara'da 10. yıl coşkusu

Giriş Tarihi: 16.12.2014
SABAH Ankara'da 10. yıl coşkusu

SABAH Ankara'nın 10'uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle kenti yönetenlerin yayınladıkları mesajlar bize güç verdi. Tarafsız yayıncılığımıza vurgu yapıldı Vali, belediye başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri Başkent'in sorunlarının çözümünde SABAH Ankara'nın büyük rol oynadığına dikkat çekti

MEHMET KILIÇLAR / Ankara Valisi

Topluma doğru bir şekilde aktarılması önemli görev

Basın kuruluşları, geçmişte olduğu gibi günümüzde de ilimizde ve bölgemizde yapılan çalışmaların gündeme getirilmesi ve topluma doğru bir şekilde aktarılması açısından önemli bir görevi üstlenmektedirler. Bu çerçevede ilimizde 10 yıldır SABAH Ankara eki olarak yayın hayatını sürdüren gazeteniz de Ankaralı hemşehrilerimizin, ilimizde yaşanan gelişmeler hakkında doğru bilgilendirilmeleri için yayın hayatını başarıyla sürdürmektedir. Bu duygularla gazetenizin 10'uncu yılını kutladığınız bu günlerde tüm gazete çalışanlarınızın 10'uncu yılını tebrik eder, birlik ve beraberlik içerisinde güzel günlere ulaşmaları dileğiyle sağlık, mutluluk, başarı dolu günler geçirmelerini temenni ederim.

MELİH GÖKÇEK / Büyükşehir Belediye Başkanı

Türkiye'nin en köklü ve saygın gazetesi SABAH

Tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Ankara gündemine yön veren, halk ile yerel yönetimler arasında köprü vazifesi görerek, haklının yanında olma ilkesinden taviz vermeyen SABAH Ankara'nın 10'uncu kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Türkiye'nin en köklü ve saygın gazetelerinden biri olan SABAH Ankara Gazetesi'nin, genç ve dinamik kadrosu, dürüst, şeffaf ve sorumlu haberciliği ile Başkent'in yerel sesi olmaya devam eden SABAH Ankara'nın, nice onuncu yılları yepyeni başarılarla kutlamasını diliyor ve tüm çalışanlarına selam ve sevgilerimi sunuyorum.

FATMA SEMİZ / Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı

Başkent'in kalbi olmayı sürdürecek
SABAH Ankara, kuruluşunun 10'uncu yılına girerken de misyonuna yakışır şekilde Başkent'in sesi, Başkent'in kalbi olmayı sürdürecektir. Benim de iki yıl boyunca Ankara ekonomisi ve ticareti üzerine köşe yazarlığı yapma şansını yakaladığım SABAH Ankara, sorunların çözümüne katkı sunmaya bundan sonra da devam edecektir. Ankaralıları ulusal gazete kalitesinde, yerel haberlerde buluşturan, adeta kentin markalarından biri olan SABAH Ankara'nın, aynı kaliteli çizgide uzun yıllar yayın hayatını sürdürmesini diliyoruz.

NEZİH ALLIOĞLU / Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı

Türk basınının en güçlü markası

Türk basınının en güçlü markalarından SABAH Gazetesi, 10 yıl önce çıkarmaya başladığı Ankara eki ile Başkent'in marka değerinin yükselmesine önemli katkıda bulunmuştur. Ankaralıların her sayısında kendisinden bir şeyler bulduğu SABAH Ankara, bugün olduğu gibi yarın da şehrin gelişimine, sorunlarının tespiti, takibi ve çözümüne katkı sunacaktır. SABAH Ankara, demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan Sivil Toplum Örgütleri'nin de sesidir. GGYD olarak daima desteğini hissettiğimiz SABAH Ankara'nın, 10'uncu kuruluş yıldönümünü kutluyoruz.

BARIŞ AYDIN / Ankara Sanayici İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı

SABAH Ankara 10 yıldır misafirimiz

SABAH Ankara, yayın hayatına başladığı günden bu yana, Başkent Ankara'nın yerel sorunlarına ayna tutarak çözüm bulunması konusunda büyük bir katkı sağladı. 10 yıl önce yayın hayatına başlayan SABAH Ankara, yerel gazetecilikte çığır açarak benzer eklere de öncülük etti. Genç ve dinamik bir ekip tarafından çıkarılan SABAH Ankara, dolu dolu içeriği ve güler yüzlü çehresiyle 10 yıldır evlerimize misafir oluyor. Objektif ve kaliteli yayın çizgisi ile daima halkın yayında yer alan SABAH Ankara'nın nice 10 yıllara başarı ve esenlik içerisinde girmesi dileğiyle "İyi ki SABAH Ankara var" diyorum.

ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH Ankara'da 10. yıl coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN