Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ASY Medya'ya hayırlı olsun jesti

ASY Medya'nın yeni adresini Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş açtı. Kurtulmuş, radyoda Mevlana'dan bahsetti

Giriş Tarihi: 19.12.2014
ASY Medya'ya hayırlı olsun jesti
Çukurambar'daki yeni yerinde faaliyet göstermeye başlayan ASY Medya'nın açılış kurdelesini Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş kesti. Aşk Fm ve Ostim Radyo ortak yayınından dinleyicilere seslenen Kurtulmuş, Şeb'i Arus'un yıldönümü nedeniyle Mevlana'nın öğretisinin insanlık için öneminden bahsetti.

İNTERNET ATILIMI YAPACAK
ASY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın, yeni stüdyolarında dinleyicilere daha kaliteli yayın yaptıklarını belirterek önümüzdeki günlerde internet gazeteciliği alanında büyük adımlar atacaklarını belirtti. Numan Kurtulmuş da yeni yerin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Açılışın ardından radyo stüdyolarını gezen Kurtulmuş, Aşk Fm'de yayınlanan programa konuk oldu.

ORDU TÜRKÜSÜ HEDİYE ETTİ
Canlı yayında dinleyicilere sürpriz yapan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Mevlana'nın öğretisindeki barışı, adaleti, hakkaniyeti ve insanlığı hep beraber yaşamamızın her zamandan daha çok önemli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Hazreti Mevlana'nın en önemli çağrılarından birisi 'Gel, ne olursan ol, kim olursan ol gel. Duanı, tövbeni bin kere bozmuş olsan yine gel' çağrısıdır. Hazreti Mevlana bu anlamda bütün insanları ortak bir değere çağırıyor, insanları kendi ruh köklerine, kendi yaradılış gayelerine, kendi varoluş sebeplerine çağırıyor" dedi. Kurtulmuş'un barış ve dostluk mesajlarının ardından program sunusu Gülay Kankalp, Ordulu olan Başbakan Yardımcısına Ordu'nun yöresel Türküsü 'Hekimoğlu'nu hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASY Medya'ya hayırlı olsun jesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN