Konseri kedi-köpek maması alarak izlediler

Giriş Tarihi: 23.12.2014
Konseri kedi-köpek maması alarak izlediler

Sokak ve barınaklardaki hayvanlar yararına düzenlenen rock konserinde seyircilerden bilet yerine kedi-köpek maması alındı

Sokak ve barınaklardaki hayvanlar yararına düzenlenen rock konserini izleyenler, görevlilere bilet yerine kedi-köpek maması verdi. Egosuz Hayvan Dostları Platformu ve "mamaistiyorum. com" tarafından Kızılay'da düzenlenen konsere hayvanseverler yoğun ilgi gösterdi. Platformun sözcüsü Ayşegül Ataer, yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının, havaların soğumasıyla daha da zorlandığını söyledi.

2-3 TON MAMA BEKLENİYOR

Sokak hayvanlarına yardımcı olabilmek için rock konseri organize ettiklerini anlatan Ataer, İstanbul, İzmir ve Adana'dan sonra Ankara'da gerçekleştirdikleri konsere hayvanseverlerin ilgisinden memnun olduklarını anlattı. Ataer, konserde toplanan mamaların 2-3 ton civarında olacağını düşündüklerini, bunların sokak hayvanlarına bakan hayvanseverler aracılığıyla dağıtılacağını kaydetti. Konserin sponsoru Tolga Güngen de sokak hayvanları için sponsorluk yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Sokak hayvanları için yaptıkları yardımların sadece konserle sınırlı olmadığını ifade eden Güngen, firmasının gelirinin bir bölümünü de bu amaç uğruna kullandığını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konseri kedi-köpek maması alarak izlediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN