Büyükşehir her gün 500 ayrı noktada

Büyükşehir Belediyesi, 25 bin 437 kilometrekarelik Başkent'te her gün ortalama 500 ayrı noktada 7 gün 24 saat çalışma yürütüyor

Giriş Tarihi: 24.12.2014
Büyükşehir her gün 500 ayrı noktada
Büyükşehir Belediyesi, Kalecik'ten Nallıhan'a, Kızılcahamam'dan Şereflikoçhisar'a kadar, sorumluluk alanındaki 25 bin 437 kilometrekarelik alanda her gün ortalama 500 ayrı noktada çalışma yürütüyor. Başkent'in yüzlerce kilometre uzaklıktaki yeni ilçeleri de dahil günlük olarak gerçekleştirilen çalışmalarla Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet ağı 'nın dört bir tarafına uzanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gece gündüz demeden yılın 365 günü Başkent'in dört bir tarafında çalışma yaptıklarını belirterek, "Büyükşehir Belediyesi olarak, tüm birimlerimizle birlikte gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Yollar açıyoruz, yeni binalar yapıyoruz, yeşillendirmeler gerçekleştiriyoruz, Başkent'in estetik güzelliğine güzellik katıyoruz. Günlük ortalama 500 noktada gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla ilgili Başkentlilerimizi bilgilendiriyoruz" dedi.

"Ne yaptığımız ortada"
"Artık kimse 'Büyükşehir ne yapıyor?' diye soramıyor" diyen Melih Gökçek, "Çünkü ne yaptığımız ortada. Başkent'teki gelişen ve büyüyen güzelliği göremeyenler, sitemize girip ne yaptığımızı ayrıntılı olarak da inceleyebilirler" diye konuştu. Belediye, 25 ilçede süren çalışmanın internette ayrıntılı bir biçimde anlatıldığını da duyurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir her gün 500 ayrı noktada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN