Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnşaat işçisinin akrobasi şovu

Şentepe'de bir inşaatın tepesinde çalışan inşaat işçisi adeta ölüme meydan okudu

Giriş Tarihi: 26.12.2014
İnşaat işçisinin akrobasi şovu
Her yıl binlerce işçinin iş kazaları yüzünden hayatını kaybettiği ülkemizde Başkent'te işçilerin halen hiçbir güvenlik önlemi almadan tehlikeli işlerde çalışmaya devam ediyor olması işverenlerin yaşanan onca acıdan hiçbir ders almadığını gösteriyor. Son olarak Yenimahalle Şentepe'te onlarca metre yükseklikteki bir inşaatın tepesinde ağzında sigarayla çalışmaya devam eden inşaat işçisi Ankara'da iş güvenliği konusunda alınan önlemleri tekrar gündeme getirdi.

YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ
Kayalar Mahalesi'nde yapımı devam eden bir inşaatın tepesinde çalışan inşaat işçisi ölüme meydan okudu. Onlarca metre yükseklikte hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışan işçi yürekleri ağza getirdi. İş kazaları nedeniyle her yıl binlerce işçinin hayatını kaybettiği ülkemizde güvenlik önlemlerini hiçe sayarak çalışan işçi, bu kadarına da pes dedirtti.

HATA KİMDE?
Başkent'te son yıllarda inşaat sektöründe yaşanan hızlı değişim kısa sürede Ankara'nın silüetini değiştirdi. Şehrin farklı bölgelerinde yükselen devasa binalar birçok sorunu da beraberinde getirdi. Son yıllarda yaşanan onca acıya rağmen Başkent'in farklı noktalarında yaşanan bu manzaralar alınan güvenlik önlemlerinin tekrar sorgulanmasına neden oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnşaat işçisinin akrobasi şovu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN