Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlık çalışanları için yeni yıl balosu

Giriş Tarihi: 31.12.2014
Sağlık çalışanları için yeni yıl balosu

Güven Hastanesi, sektördeki 40'ıncı yılını yeni yıl balosu ile doyasıya kutladı

Özel Ankara Güven Hastanesi 40'ıncı yılında düzenlediği renkli yeni yıl balosu ile 2015'e 'merhaba' dedi. Sheraton Otel'de düzenlenen baloya, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci, Yönetim Kurulu Üyeleri Banu Küçükel ve Fikri Küçükel ile Genel Müdür Dr. Aylin Yaman ev sahipliği yaptı. Gelenekselleşen yeni yıl kutlamasına hastane çalışanları, hemşire ve hekimler katıldı. Akşam yemeği ile başlayan gece, canlı müzik ile devam etti. Ayhan Tekin Orkestrası eşliğinde geceye katılan davetliler, unutamayacakları saatler yaşadı.

Yatırımlar tüm hızıyla sürecek
Güven Hastanesi Genel Müdürü Dr. Aylin Yaman, Güven Hastanesi'nin bu sene 40'ıncı yaşına bastığını hatırlatarak, "Bu yıl içerisinde pek çok organizasyonla farklı farklı alanlarda bizlerin adını sıkça duyacaksınız. 2014 ile beraber, 40'ıncı yılımıza da girmiş bulunmaktayız. Ankara'da sağlık sektöründe 40 yıldır kesintisiz hizmet vermenin haklı gurur ve mutluluğunu taşımaktayız. 2015'te sağlık sektörüne yatırımlarımız devam edecek" dedi.

2014'te yeni bir meyvemiz oldu
Aylin Yaman, başarının arkasında bin kişilik bir ekibin olduğunu ifade ederek, "Bu yıl ekibimizle birlikte çok çaba sarf ettik. 2014'te yeni bir meyvemiz oldu. Çayyolu'nda yeni bir sağlık kampusu açtık. Ekip olarak eğlenmemiz de gerekiyor. Geleneksel hale getirdiğimiz yeni yıl balosu bu yıl çok daha farklı ve özel. Çünkü bizler bu yıl, 40 yıllık bir marka olmanın ve geride bıraktığımız yıllara gururla bakmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık çalışanları için yeni yıl balosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN